Przejdź do treści
  • lipiec 2024
    PonWtoŚroCzwPiąSobNie
    123456789101112131415161718192021222324252627282930311234
  • Kliknij aby przejść do informacji o CAM w Języku łatwym do Czytania
  • Kliknij aby przejść do podstrony z materiałami video
  • Kliknij aby przejść do kanału na facebooku
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na Instagramie
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na YT

CENTRUM AKTYWNOŚCI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ

Aktualności

Dzień Solidarności Międzypokoleniowej – zgłoszenia

W związku z przypadającym na 29 kwietnia Dniem Solidarności Międzypokoleniowej Centrum Aktywności Międzypokoleniowej serdecznie zaprasza warszawskie instytucje kultury, szkoły i organizacje pozarządowe do włączenia się w kolejną edycję Tygodnia Międzypokoleniowego – kampanii łączącej wszystkich, którym bliska jest idea wspierania integracji międzypokoleniowej. W ubiegłym roku akcja skupiła ponad 30 warszawskich instytucji, w których zostały zorganizowane wydarzenia dla różnych grup wiekowych.

Wspieranie dialogu między pokoleniami w naszym mieście może wzmocnić postawy solidarności, wzajemnego szacunku i otwartości na różnice. Integracja pokoleń w tym kontekście oznacza zacieśnianie więzi między młodymi i starszymi, tak aby stali się wspólnotą otwartą na dialog i zdolną do wzajemnej troski, niezależnie od wieku. Dlatego w tym roku zapraszamy przedstawicieli instytucji publicznych i organizacji pozarządowych do zorganizowania między 24 a 30 kwietnia wydarzeń pod hasłem „Prawdziwych przyjaciół poznaje się każdym wieku”. W tym czasie zachęcamy do zorganizowania spotkań, warsztatów, zajęć, debat i innych wydarzeń kierowanych do różnych grup wiekowych, stwarzających możliwość współdziałania.

Zainteresowanych wzięciem udziału w akcji prosimy o przesyłanie propozycji wydarzeń do 6 marca 2023 na e-mail: magdalena.romanowska@camnowolipie.pl. Na podstawie nadesłanych zgłoszeń powstanie program Tygodnia Międzypokoleniowego, który prześlemy Państwu do 31 marca 2023 oraz umieścimy w kwietniowym numerze czasopisma #POKOLENIA.

Zdjęcie przedstawia kobietę i mężczyznę siedzących na piłkach gimnastycznych.