CENTRUM AKTYWNOŚCI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ

Aktualności

Kobieta w czerwonym swetrze w trakcie nagrania, siedzi przed komputerem i mikrofonem.

Dzień Wolontariusza

Audiopokolenia

Halo! Halo! Tu Audio#POKOLENIA. Dzięki wolontariuszkom i wolontariuszom, który od jesieni biorą udział w projekcie, możecie wysłuchać wybranych artykułów z @miesiecznikpokolenia.

Nasi wolontariusze rozwijali swoje umiejętności lektorskie pod czułym uchem Bogny Kaniewskiej, która przez wiele lat pracowała jako dziennikarka radiowa.
Uczyli się jak nagrywać i montować dźwięk. Nagrane artykuły znajdziecie na kanale YT
Zapraszamy do słuchania, subskrybowania i komentowania (pozytywnie!) pracy naszych wolontariuszy. Brawa dla naszej 30 osobowej wolontariackiej ekipy!!!

Projekt realizuje CAM „Nowolipie” wspólnie z Biblioteką Publiczną m.st Warszawy w Dzielnicy Ochota, Przystanek Książka ze środków @ochotnicywarszawscy