Przejdź do treści
  • lipiec 2024
    PonWtoŚroCzwPiąSobNie
    123456789101112131415161718192021222324252627282930311234
  • Kliknij aby przejść do informacji o CAM w Języku łatwym do Czytania
  • Kliknij aby przejść do podstrony z materiałami video
  • Kliknij aby przejść do kanału na facebooku
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na Instagramie
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na YT

CENTRUM AKTYWNOŚCI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ

Aktualności

Zdjęcie przedstawia ludzi w przestrzeni warsztatowej.

Jak poprawić jakość powietrza w Warszawie? – warsztat dla mieszkańców

Jak poprawić jakość powietrza w Warszawie? – warsztat dla mieszkańców

Interesujesz się zagadnieniami ochrony środowiska i zmiany klimatu? Uważasz, że ważny jest temat zanieczyszczenia powietrza? Przeszkadza Ci smog w Warszawie? Chcesz mieć wpływ na rozwiązania dotyczące poprawy jakości powietrza w Warszawie? Weź udział w warsztatach.

 

Zgłoś się na warsztat

Chcemy poznać Twoją perspektywę, przemyślenia i pomysły na czyste powietrze w Warszawie. Jakie mieszkaniec/ mieszkanka Warszawy, członek/członkini swojej społeczności, użytkownik/ użytkowniczka miasta widzi rozwiązania. Twoja wiedza i doświadczenie oraz punkt widzenia będą dla nas bardzo cenne.

Kiedy?

19 lipca w godzinach 15:30-17:00, warsztat w formule on-line prowadzony w języku angielskim na platformie ZOOM (wymagany komunikatywny poziom języka angielskiego)

21 lipca w godzinach 17:30-19:00, warsztat stacjonarny, Centrum Kreatywności Targowa, ul. Targowa 56, prowadzony w języku polskim

Dla kogo?

Warsztat ma formułę burzy mózgów i skierowany jest do osób, które chcą podzielić się swoimi pomysłami i rozwiązaniami na poprawę jakości powietrza w Warszawie. Jest także dla osób, którym przeszkadza zanieczyszczone powietrze w stolicy i odczuwają jego negatywne skutki.

O czym?

Warsztat dotyczy problemu zanieczyszczenia powietrza w Warszawie. W jego trakcie będziemy wymyślać i tworzyć w kreatywny sposób nowe rozwiązania dla poprawy jakości powietrza w stolicy.

Jak się zgłosić?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy do 13 lipca dostępny pod linkiem:

https://tiny.pl/934xx

Przy dużym zainteresowaniu zastrzegamy sobie możliwość wyboru uczestników. Szczegóły organizacyjne i link do spotkania prześlemy w osobnym mailu z potwierdzeniem udziału.

Inne

Dla uczestników warsztatów przewidzieliśmy upominki.

Tło

Warsztat  jest częścią projektu Innovation Training 2022, w ramach którego zespół pracowników Urzędu Miasta pracuje nad rozwiązaniami dotyczącymi zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza w Warszawie. W pierwszej fazie projektu urzędnicy badali temat oraz poznawali perspektywę mieszkańców m.in. poprzez wywiady. A teraz jest czas na generowanie pomysłów na poprawę jakości powietrza w stolicy. Efektem projektu, który zakończy się w grudniu br., jest opracowanie rozwiązania, które Miasto wdroży.

Więcej o projekcie:

https://um.warszawa.pl/-/warszawa-w-gronie-miast-zakwalifikowanych-do-innovation-training-2022

Masz pytania?

Napisz na maila: innovation.training@um.warszawa.pl

 

 

Zdjęcie: Warsztat z mieszkańcami | Autor/źródło: M. Chołuj