Przejdź do treści
  • styczeń 2023
    PonWtoŚroCzwPiąSobNie
    2627282930311234567891011121314151617181920212223242526272829303112345
  • Kliknij aby przejść do informacji o CAM w Języku łatwym do Czytania
  • Kliknij aby przejść do podstrony z materiałami video
  • Kliknij aby przejść do kanału na facebooku
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na Instagramie
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na YT

CENTRUM AKTYWNOŚCI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ

Aktualności

Tygodniówka 23.01 – 27.01

Zapraszamy do zapoznania się z tym co się wydarzy w CAM „Nowolipie” w najbliższym tygodniu!

Zapraszamy do CAM!

Poniedziałek 23.01

8.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09

09.30 Gimnastyka indywidualna – Sala gimnastyczna 0.09

10.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09

9.00 – 15.00 PCWS – Sala 0.07

11.00 Próby zespołu CARO – Sala warsztatowa 1.06

14.30 Wprawki kabaretowe– Klubokawiarnia

16.00 Spotkanie Seniorów Głuchych – Klubokawiarnia

17.00 Grupa plastyczna – Sala artystyczna 1.10

18.30 Om Chanting – Sala gimnastyczna 0.09

 

Wtorek 24.01

10.00 Grupa plastyczna – Sala artystyczna 1.10

10.30 Język francuski – Sala warsztatowa 1.06

12.00 – 13.45 Tenis stołowy – Sala gimnastyczna 0.09

12.00 Siłownia pamięci gr. zamknięta – Sala warsztatowa 1.06

12.00 Język polski dla osób z Ukrainy – Sala plastyczna 1.10

13.30 Wolontariat cyfrowy – Klubokawiarnia/0.07

13.30 Brydż 60+ – Sala warsztatowa 1.06

14.00 Spotkanie z Agatą Romaniuk – Klubokawiarnia

14.00 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09

15.00 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09

15.30 Biała Róża – próby – Stołówka

16.00 Gimnastyka geriatryczna – Sala gimnastyczna 0.09

17.00 Gimnastyka indywidualna – Sala gimnastyczna 0.09

18.00 Seniorwizacja – Klubokawiarnia

18.30 Bezpłatne poradnictwo prawne Fundacja Akademia Iuris – Sala warsztatowa 1.06 Zapisy: 22 498 72 30

19.00 Joga taoistyczna gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

 

Środa 25.01

8.30  Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09

9.00 – 14.00 PCWS – Sala 0.07

09.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09

10.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09

10.30 Trening pamięci dla osób z Ukrainy – Sala warsztatowa 1.06

12.00 Porozmawiaj z Panem Piotrem – Klubokawiarnia

13.00 – 14.45 Tenis stołowy, gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

14.30 Wernisaż malarstwa Haliny Roszkowskiej – Klubokawiarnia

15.00 Język niemiecki – Sala artystyczna 1.10

16.00 Dyżur cyfrowy Value Logic – Klubokawiarnia/0.07  Zapisy: 22 636 70 42

16.00 Joga w języku ukraińskim – Sala gimnastyczna 0.09

17.30 Tańce hawajskie – grupa początkująca gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

18.30 Tańce hawajskie – grupa zaawansowana gr. zamknięta -Sala gimnastyczna 0.09

 

Czwartek 26.01

12.00 – 13.45 Tenis stołowy – Sala gimnastyczna 0.09

12.00 Kurs języka polskiego dla osób z Ukrainy – Sala artystyczna 1.10

14.15 Wolontariat cyfrowy – Sala 0.07

15.00 Wspólne kolędowanie – Chór Polonia – Klubokawiarnia

14.00 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09

15.00 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09

16.00 Gimnastyka geriatryczna – Sala gimnastyczna 0.09

16.00 Próby orkiestry ODEON – Stołówka

17.00 Gimnastyka indywidualna – Sala gimnastyczna 0.09

17.30 Język angielski – Sala warsztatowa 1.06

18.00 Kółko teatralne – Sala artystyczna 1.10

19.00 Joga taoistyczna gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

 

Piątek 27.01

08.30  Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09

09.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09

10.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09

10.30 Koło szachowe – Sala warsztatowa 1.06

12.30 Gimnastyka dla osób z chorobą Parkinsona – Sala gimnastyczna 0.09

14.30 Grupa dyskusyjna – Sala warsztatowa 1.06

14.00 – 14.45 Tenis stołowy, gr. zamknięta– Sala gimnastyczna 0.09

15.00 – 15.45 Tenis stołowy gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

16.00 Wieczorek taneczny – Klubokawiarnia – impreza biletowana

16.30 Chór Polonia – próby – Stołówka

18.00 Kółko teatralne – Sala warsztatowa 1.06

 

Zapisy i informacje pod nr tel.: 22 636 70 42

 

Запрошуємодо CAM!

Понеділок  23.01

08.30 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

09.30 Індивідуальна гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

10.30 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

11.00 Репетиція групи CARO – Кабінет 1.06

14.30 Практика кабарету – Кав’ярня

16.00 Зустріч осіб з вадами слуху – Кав’ярня

17.00 Мистецький гурток – Художня майстерня 1.10

18.30 Медитація Om Chanting – Зал гімнастичний 0.09

 

Вівторок 24.01

10.00 Мистецький гурток – Художня майстерня 1.10

10.30 Навчання французької мови – Кабінет 1.06

12.00 Тренування пам’яті (група закрита) – Кабінет 1.06

12.00 Навчання польської мови для осіб з України – Художня майстерня 1.10

12.00 – 13.45  Настільний теніс – Зал гімнастичний 0.09

13.30 Бридж 60+ – Кабінет 1.06

14.00 Зустріч з Агатою Романюк ( письменниця, ропортер) – Кав’ярня

14.00  Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

15.00  Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

15.30 Репетиція гурту “Біла Роза”- Їдальня

16.00 Геріатрична гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

17.00 Індивідуальна гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

18.30 Безкоштовна юридична консультація – Кабінет 1.06

19.00 Даоська йога(група закрита) – Зал гімнастичний 0.09

Середа25.01

08.30 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

09.30 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

10.00 Група українська – перекладач Юлія Фуг, контактний тел. 886778587

10.30 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

10.30 Тренування пам’яті для осіб з України – Кабінет 1.06

13.00 – 14.45 Настільний теніс(закрита група) – Зал гімнастичний 0.09

14.30 Художній вернісаж Haliny Roszkowskiego – Кав’ярня

15.00 Навчання німецької мови(реєстрація за тел.226367042)- Художня майстерня 1.10

16.00 Йога з п.Аллою(українською мовою) – Зал гімнастичний 0.09

17.30 Танці гавайські (група початківців, закрита) – Зал гімнастичний 0.09

18.30 Танці гавайські (група закрита) – Зал гімнастичний 0.09

 

Четвер26.01

12.00 – 13.45 Настільний теніс – Зал гімнастичний 0.09

12.00 Навчання польської мови для осіб з України – Художня майстерня 1.10

14.00 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

15.00 Спільне колядування – Хор Полонія – Кав’ярня

15.00 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

16.00 Геріатрична гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

17.00 Індивідуальна гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

17.30 Навчання англійської мови (запис за тел.226367042) – Кабінет 1.06

18.00 Гурток театральний – Художня майстерня 1.10

19.00 Даоська йога – Зал гімнастичний 0.09

 

П‘ятниця 27.01

08.30 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

09.30 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

10.30 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

10.30 Шахи – Кабінет 1.06

11.45 Йога на кріслах – Зал гімнастичний 0.09

14.30 Група дискусійна – Кабінет 1.06

14.00 – 14.45 Настільний теніс(закрита група) – Зал гімнасичний 0.09

15.00 – 15.45 Настільний теніс(закрита група) – Зал гімнасичний 0.09

16.30 Танцювальний вечір – Кав’ярня (вхід по білетах)

16.30 Репетиція хору Полонія – Їдальня

18.00 Гурток театральний – Кабінет 1.06

Записиідодатковаінформаціязател. 22 636 70 42