• marzec 2024
    2627282912345678910111213141516171819202122232425262728293031

Szukaj wydarzeń w CAM

informacja o wydarzeniu o Diecie i zdrowym stylu życia
dietaSeniorzy 4.0zdrowie

Dieta i zdrowy styl życia kluczem do dłuższego życia – Seniorzy 4.0

wrz

piątek, godz. 14:00 - 15:30

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej, Sala warsztatowa 1.06

Fundacja im. Lesława A. Pagi Seniorzy 4.0 Strona organizatora w serwisie FacebookStrona organizatora w serwisie Instagram

Dieta i zdrowy styl życia kluczem do dłuższego życia - Seniorzy 4.0

Serdecznie zapraszamy na warsztaty: „Dieta i zdrowy styl życia kluczem do dłuższego życia”, czyli o tym, co jeść aby czuć się lepiej i zadbać o swoje zdrowie.
Styl życia to najważniejsza determinanta zdrowia, niezależnie od wieku. Podczas warsztatu dowiedzą się Państwo, jak prawidłowo komponować swój jadłospis, by był smaczny i zdrowy, poznacie zalecenia ekspertów, a co najważniejsze, otrzymacie maksymalną dawkę praktycznej wiedzy, zamiast odczytywania podręcznika.
ZAPISY:
Liczba miejsc podczas zajęć jest ograniczona, dlatego prosimy o wysłanie zgłoszenia do 2 WRZEŚNIA na adres mailowy sekretariat@paga.org.pl, lub o telefon pod numer 798 406 954. UDZIAŁ W ZAJĘCIACH JEST BEZPŁATNY
Zajęcia odbywają się w Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie, które jest Partnerem Wspierającym programu Seniorzy 4.0.
Prowadzący: Aleksandra Hyży – dietetyk, trener umiejętności miękkich, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Wiceprezydent IFMSA-Poland ds. zasobów ludzkich. Odbywała staże i praktyki na najlepszych oddziałach m.in. żywienia, pediatrii, onkologii, neurologii i diabetologii w Polsce. Ukończyła wiele szkoleń i uczestniczyła w projektach takich jak Liderzy Ochrony Zdrowia czy Healthcare Business Seminars. Posiada ogólnopolskie i międzynarodowe uprawnienia trenerskie umiejętności miękkich (autoprezentacja i wystąpienia publiczne, komunikacja, zarządzanie i wiele innych). Zawodowo edukuje, zachęca do zmiany nawyków, promuje zdrowie i obala popularne mity, szkoli i dba o rozwój umiejętności miękkich oraz work-life balance. Bierze udział w różnorodnych inicjatywach, wspiera aktywnych ludzi oraz promuje postawy obywatelskie i przedsiębiorcze.