Szukaj wydarzeń w CAM

Medytacja odc. 1

początek: niedziela, godz. 18:00

zakończenie: niedziela, godz. 19:00

CAM Nowolipiewww.cam.waw.plStrona organizatora w serwisie FacebookStrona organizatora w serwisie Instagram

Uważność w czasie pandemii

Zapraszamy na praktykę uważności prowadzoną przez pana dr hab. Pawła Holasa i Filipa Kołodziejczyka członków, Polskiego Towarzystwa Mindfulness (www.mindfulness.com.pl).

Pandemia to czas, który większości z nas przyniósł wiele zmian i zburzył codzienny rytm życia.

Uważność, czyli zwrócenie uwagi na siebie, na to, czego doświadczamy obecnie, na oddech, ciało, mogą pomóc nam odzyskać równowagę i lepiej poznać siebie.

Zapraszamy na praktykę uważności online, którą będziemy udostępniać na naszej stronie i facebooku z Fanpage Studenckiego Koła Naukowego Mindfulness, działającego na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Jak zacząć?

• Zarezerwuj sobie godzinę dla siebie, w miejscu gdzie nikt Ci nie będzie przeszkadzał.
  • Znajdź miejsce gdzie usiądziesz wygodnie zachowując jednocześnie proste plecy.
  • Przygotuj szklankę wody i coś ciepłego do przykrycia, gdyby zrobiło Ci się zimno.
  • Nie zwracaj uwagi na jakość nagrania, dźwięki wokół, nie one są najważniejsze.

Kliknij TUTAJ

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o Mindfulness zapraszamy do zapoznania się z wywiadem na ten temat, który ukazał się w 18 numerze Pokoleń. O praktyce uważności, trudnych emocjach w czasie pandemii i o tym, czego możemy się dowiedzieć z tej lekcji o sobie – z Małgorzatą Jakubczak, założycielką i dyrektorką Polskiego Instytutu Mindfulness, rozmawia Marzena Michałek.

Znajdziecie go TU