Przejdź do treści
  • maj 2024
    PonWtoŚroCzwPiąSobNie
    29301234567891011121314151617181920212223242526272829303112
  • Kliknij aby przejść do informacji o CAM w Języku łatwym do Czytania
  • Kliknij aby przejść do podstrony z materiałami video
  • Kliknij aby przejść do kanału na facebooku
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na Instagramie
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na YT

Szukaj wydarzeń w CAM

Termin

Kategorie wydarzeń

Znaleziono
Lewą stronę grafiki zajmuje fragment liścia w kolorze beżowo-morelowej, na nim znajdują sie informacje na temat szczegółów spotkania z dr Dorotą Sumińską: Tytuł i miejsce spotkania, adres CAM "Nowolipie". Po prawej stronie grafiki zdjecia małego kotka siedzącego na drzewie.
Spotkania

Nasz obowiazek w stosunku do zwierząt wolnożyjących

05

lut

środa, godz. 14:30 - 16:00

Warszawa,

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej, Klubokawiarnia

OrganizatorStrona organizatoraZnajdź go na:
CAM Nowolipiewww.cam.waw.plIkona serwisu FacebookStrona CAM Nowolipie w serwisie FacebookStrona CAM Nowolipie w serwisie Instagram

Nasz obowiazek w stosunku do zwierząt wolnożyjących

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z miłośniczką zwierząt dr Dorotą Sumińskią, która poprowadzi wykład na temat obowiązków mieszkańców Warszawy w stosunku do zwierząt wolnożyjących.

Pani Dorota Sumińska z zawodu jest lekarzem weterynarii, opublikowała wiele książek: poradniki, biografie, powieści i książki podróżnicze dla dorosłych i dla dzieci. Pisze też do prasy. Prowadziła programy telewizyjne (Zwierzowiec w TVP1 i część o zwierzętach w Między kuchnią a salonem w TVN) oraz radiowe (Zwierzenia na cztery łapy w I Programie Polskiego Radia).

Aktualnie prowadzi program pt.: Wierzę w zwierzę na antenie radia Tok FM na temat zwierząt. Kontynuuje prywatną praktykę lekarsko-weterynaryjną w swoim gabinecie na warszawskich Bielanach. Od lat zajmuje się krzewieniem wiedzy przyrodniczej w mediach. Wegetarianka. Podwarszawski dom dzieli z dwudziestką zwierząt zabranych z niedoli.