• marzec 2024

początek: wtorek, godz. 15:00

zakończenie: niedziela, godz. 23:55

spotkanie online

CAM Nowolipiewww.cam.waw.plStrona organizatora w serwisie FacebookStrona organizatora w serwisie Instagram

Seniorzy 4.0 Oszustwa finansowe

Co mogą chcieć wyłudzić od nas oszuści? Czego możemy się spodziewać? Co zrobić, jeśli otrzymaliśmy dziwnego SMS-a lub wiadomość z linkiem do zapłaty? W jaki sposób powinniśmy reagować, jeżeli podejrzany sprzedawca skontaktuje się z nami telefonicznie lub osobiście?

Mamy obecnie trudny i wyjątkowy czas. Koronawirus rozprzestrzenił się w zatrważającym tempie i sytuacja zmienia się z dnia na dzień. Chcemy pomóc Seniorom w profilaktyce zdrowotnej i w zachowaniu bezpieczeństwa waszych finansów.

W ramach programu Seniorzy 4.0 organizowanego przez Fundację im. Lesława A. Pagi – młodzi lekarze i eksperci z branży finansowej w oparciu o dane instytucji publicznych przygotowali serię odpowiedzi na ważne i aktualne pytania dotyczące bezpieczeństwa finansowego Seniorów.

Część merytoryczną przygotowali Alumni Fundacji im. Lesława A. Pagi:

Mateusz Szarecki Stażysta PwCAdvisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Public Sector & Infrastructure,   Piotr Hościłowicz, Project Support BCG Boston ConsultingGroup, Student SGH

we współpracy z Fundacją im. Lesława A.Pagi.

Podcast został zrealizowany dzięki wsparciu poznańskiego Radia Afera oraz Sounds & Stories.

Kliknij w odtwarzacz poniżej, aby odsłuchać audycji