Dostępność wydarzenia
Okno dialogowe zawierające informacje o dostępności wydarzenia.
Dostępność
Miejsca parkingowe
- Czy są miejsca parkingoweTAK
- Czy są miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościąTAK
- Gdzie znajduje się wejście dostępne dla osób poruszających się na wózku:
- W jaki sposób osoba poruszająca się na wózku może dostać się do budynku?
- W jaki sposób można dostać się do wejścia:
- Jaka jest szerokość drzwi wejściowych?
- Wysokość progu przy drzwiach *0 cm
- Inne Uwagi:Vestibulum commodo sapien non elit porttitor, vitae volutpat nibh mollis.
Toalety
- Czy na miejscu są Toalety?TAK
- Czy zapewniono toaletę dla osób z niepełnosprawnością?Tak
Dostępność wydarzenia
- Wydarzenie dostępne dla osób niesłyszących
- Pętla indukcyjna
- Przenośne (osobiste) systemy FM
- Język migowy online
- Polskie napisy
- Napisy dla niesłyszących
- Wydarzenie dostępne dla osób niewidomych i niedowidzących
- Audiodeskrypcja
- Tyflografika, materiały do dotykania
- Wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową
- Dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową z asystentem
- Wydarzenia dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
- Wydarzenie dla osób ze spektrum autyzmu
- Wydarzenie dla dzieci
- Wydarzenie dla dorosłych

Spotkanie z psychologią emocje i komunikacja cz. I
06
paź
poniedziałek, godz. 15:30 - 17:00
Warszawa,
CAM Armii Ludowej
Zapisy na wydarzenie
Okno dialogowe z informacjami niezbędnymi do zapisania się na wydarzenie.
Zapisz się na wydarzenie
Zapisy pod numerem
telefonu: 723 244 387
Zapisy pod adresem e-mail:
anna.mendrun@camnowolipie, katarzyna.jablonska@camnowolipie
| Organizator | Znajdź go na: | |
|---|---|---|
| CAM Armii Ludowej | www.cam.waw.pl (otwiera się w nowej karcie) |
Spotkanie z psychologią emocje i komunikacja cz. I
Zapraszamy na spotkanie!
Spotkanie z psychologią: Emocje i komunikacja – cz. I
Chcesz lepiej zrozumieć siebie i innych?
Dowiedzieć się, jak emocje wpływają na nasze relacje i sposób komunikacji?
To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!
Podczas spotkania porozmawiamy o:
- emocjach i jaką pełnią funkcję w życiu człowieka.
- nabędziemy umiejętności nazywania i identyfikowania podstawowych emocji.
- nauczymy się rozpoznawać fizjologicznych sygnałów emocji w ciele, co pomaga w lepszym zrozumieniu siebie
- stworzymy bezpieczną, otwartą atmosferę sprzyjającą wymianie doświadczeń.
Część I to wprowadzenie do tematu – idealne dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z psychologią!
Kiedy: 6.10 (poniedziałek)
Godz: 15:30
Gdzie: CAM Armii Ludowej 9
Wstęp wolny
Serdecznie zapraszamy !

