Przejdź do treści
  • lipiec 2024
    PonWtoŚroCzwPiąSobNie
    123456789101112131415161718192021222324252627282930311234
  • Kliknij aby przejść do informacji o CAM w Języku łatwym do Czytania
  • Kliknij aby przejść do podstrony z materiałami video
  • Kliknij aby przejść do kanału na facebooku
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na Instagramie
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na YT

Szukaj wydarzeń w CAM

Termin

Kategorie wydarzeń

Znaleziono
Krajobraz nadmorski, na pierwszym planie po lewej stronie białe budynki, w tle wydać palmę. Po lewej stronie błękitne morze oraz napiz czarnymi literami na białym tle: Tunezja-wakacje online. Spotkanie na żywo przez aplikację zoom.
TunezjaWakcje online
KulturaSpotkania

Tunezja – wakcje online

25

cze

czwartek, godz. 15:00 - 16:00

Warszawa,

online

OrganizatorStrona organizatoraZnajdź go na:
CAM Nowolipiewww.cam.waw.plStrona organizatora w serwisie FacebookStrona organizatora w serwisie Instagram

Spotkanie na żywo

Zapraszamy na wyprawę do dalekiej, egzotycznej i pięknej Tunezji. Naszym przewodnikiem w zdalnej podróży będzie Mohamed Ali – Tunezyjczyk od 15 lat mieszkający w Polsce. Jako znawca regionu przedstawi nam kulturę i tradycje tego kraju. Mohamed jest rewelacyjnym ambasadorem swojego kraju, wspaniale gotuje i ma złote serce.

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platfomy zoom. Wymagane są zapisy, dostęp do internetu i adres email. Chęć uczestniczenia proszę zgłaszać do środy 24.06 godz. 16.00 pod adres: dominika.witkowska@camnowolipie.pl

Po zgłoszeniu otrzymają Państwo link do spotkania. Ilość miejsc ograniczona, gdyż chcemy zachować kameralny i interaktywny charakter spotkania.

Kontynuacją wyprawy do Tunezji będą wirtualne warsztaty kulinarne prowadzone przez Mohadeda Ali. Szczegóły podamy wkrótce, ale obiecujemy, że będzie smakowicie!

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Seniorzy w wielokulturowej Warszawie” realizowanego przez Stowarzyszenie Interwencji Prawnej, finansowanego przez Urząd Miasta st. Warszawy, we współpracy z CAM „Nowolipie”.