• marzec 2024
    2627282912345678910111213141516171819202122232425262728293031

Szukaj wydarzeń w CAM

Na stole rozsypane w kopczykach różnego koloru przyprawy. Na dole na białym tle tytuł wydarzenia: Tunezyjskie smaki - warsztat kulinarny online.
kuchnia tunezyjskaTunezja

Tunezyjskie smaki – warsztat kulinarny online

lip

wtorek, godz. 14:30 - 16:30

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej

CAM Nowolipiewww.cam.waw.plStrona organizatora w serwisie FacebookStrona CAM Nowolipie w serwisie Instagram

Zapraszamy na warsztaty kuchni tunezyjskiej. Znawca tematu, Mohamed Ali, nauczy nas samodzielnie przygotować aromatyczne dania typowe dla swojego kraju.

W menu będzie:

– sałatka z marchewki (makhouria)

– zupa jęczmienna (choraba chiir)

– gołąbki z liśćmi winogron (dolma)

Do tego na deser daktyle i zielona herbata ze świeżą miętą.

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM. Potrzebujecie Państwo jedynie dostępu do internetu i własnego adresu email. Istnieje możliwość dwóch rodzajów uczestniczenia w warsztatach:

1. Na zasadzie wspólnego gotowania (wszystkie składniki, w tym wspaniałe przyprawy, dowieziemy do Państwa do domu, o ile w trakcie warsztatu będziecie Państwo przebywać na terenie Warszawy). Czujne oko prowadzącego pomoże przygotować wszystkie dania zgodnie z recepturą nawet na odległość.
  2. Jako uczestnik niegotujący.

Prosimy wysyłać zgłoszenia na mail: o.hilik@interwencjaprawna.pl – w tytule WARSZTATY KULINARNE.

Warsztaty organizowane są przez Stowarzyszenie Interwencji Prawnej w partnerstwie z CAM „Nowolipie”, w ramach projektu „Seniorzy w wielokulturowej Warszawie” , finansowanego przez Urząd Miasta. St. Warszawy.