• marzec 2024

Fotografuj życie, cykl 8 spotkań online, czwartki, 17:30-20:30

gru

czwartek, godz. 17:30 - 20:30

Fundacja Rozwoju Rodziny RoRo https://fundacjaroro.org/events/fotografuj-zycie-cykl-8-spotkan-online-dla-osob-55/

Fotografuj życie, cykl 8 spotkań online

Zapraszamy na cykl ośmiu spotkań „Fotografuj życie”.

Zapisy: https://fundacjaroro.org/events/fotografuj-zycie-cykl-8-spotkan-online-dla-osob-55/

UWAGA – ZANIM ZAPISZESZECIE SIĘ PAŃSTWO NA WARSZTATY TO PRZECZYTAJCIE DOKŁADNIE OPIS SPOTKAŃ I SPRAWDŹCIE W KALENDARZU CZY MACIE CZAS WTEDY, GDY ZAPLANOWANE SĄ ZAJĘCIA.

Zapraszamy na cykl 8 spotkań podczas, których za pomocą fotografii będziemy zgłębiać psychologiczną wiedzę o dobrym życiu. Spróbujemy aparatem uchwycić tu i teraz, nasze wartości, wdzięczność, szczęście. Jednym słowem nasz dobrostan.

Mapą naszej fotograficznej przygody będą drogowskazy do życia pełnym sercem opisane przez Brené Brown.

Pomiędzy spotkaniami będziemy realizowali zadania fotograficzne, potem będziemy oglądali te zdjęcia i dzielili się refleksjami.

Zapraszamy do wspólnej fotograficznej przygody.

Możemy fotografować telefonem lub aparatem. Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy lubią fotografować, nie jest wymagana żadna wiedza, ani doświadczenie w fotografowaniu.

W trakcie naszych zajęć przedstawimy podstawową wiedzę o fotografowaniu: kompozycja, parametry: czas, przysłona, obróbka zdjęć w bezpłatnych aplikacjach.

Spotkania realizowane będą w formie warsztatów online, poprzez platformę ZOOM. Aby wziąć w ich udział potrzebny jest komputer, tablet lub telefon, stabilne połączenie z internetem, kamerka internetowa oraz głośnik. Podczas zajęć wszyscy uczestnicy będą siebie widzieli, słyszeli, mieli możliwość rozmawiania, pracy w parach i grupach. W trosce o komfort osób biorących udział w zajęciach i prowadzącej warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest gotowość uczestników do włączenia kamerki. Nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie udziału w zajęciach prowadzonych w tej formie.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Zajęcia poprowadzi Joanna Szeluga – żona i mama dwóch chłopców w wieku szkolnym. To oni są głównymi nauczycielami w jej życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jest też szczęśliwą posiadaczką dwóch psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od 19 lat pracuje jako psycholog, specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Przygotowuje się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuje indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbia podczas pracy korzystać z fotografii lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.

Kiedy: 8 czwartków – 22 i 29.10, 5, 12, 19 i 26.11 oraz 3 i 10.12, godz. 17.30-20.30. Zapisując się na warsztaty wyrażacie Państwo chęć udziału w całym cyklu spotkań.

Gdzie: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach

Dla kogo: na warsztaty zapraszamy osoby w wieku 55+, mieszkańców Warszawy, a w szczególności Mokotowa

Warsztaty są częścią projektu „Wybieram rozwój”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Mokotów.

UWAGA – ZANIM ZAPISZECIE SIĘ PAŃSTWO NA WARSZTATY TO PRZECZYTAJCIE DOKŁADNIE OPIS SPOTKAŃ I SPRAWDŹCIE W KALENDARZU CZY MACIE CZAS WTEDY, GDY ZAPLANOWANE SĄ ZAJĘCIA.