Koncertśpiew

Koncert Walentynkowy „Melodia prosto z serca”

lut

sobota, godz. 18:00 -

Dom Kultury Zacisze

Szkoła Muzyki Rozrywkowej YourMelody Szkoła Muzyki Rozrywkowej Your Melody Strona organizatora w serwisie FacebookStrona organizatora w serwisie InstagramStrona organizatora w serwisie YouTube

"Melodia prosto z serca"

Koncert walentynkowy w wykonaniu Julii Rańdy i Bartka Przesmyckiego – uczestników zajęć wokalnych Szkoły Muzyki Rozrywkowej Your Melody.
W związku ze zbliżającym się świętem miłości jakim są walentynki młodzi wokaliści zaprezentują repertuar, który na pewno pozytywnie przyspieszy bicie serca.
W programie usłyszycie utwory polskich wokalistów takie jak: „Byłaś serca biciem” Andrzeja Zauchy, „Z Tobą chcę oglądać świat” Zbigniewa Wodeckiego i Zdzisławy Sośnickiej czy na przykład „Serduszko puka w rytmie cza-cza”.

Wokaliści wykonają również kultowe utwory z filmów i bajek m.in. „Dumka na dwa serca” i „Miłość stanęła w drzwiach” oraz piosenki z filmu „La la land” i „Dirty Dancing”
Oprócz polskich utworów zabrzmią również soulowe i popowe kompozycje znanych na całym świecie kompozytorów.
O wykonawcach:

Julia Rańda – młoda wokalistka obdarzona niezwykłym soulowym głosem i niespotykaną wrażliwością muzyczną.
Muzykuję od 5 roku życia. Uczestniczka i laureatka wielu konkursów i festiwali muzycznych. Reprezentantka Polski podczas International Festival of Language and Culture w Australii. Oprócz tego czynnie bierze udział w najróżniejszych akcjach charytatywnych wspierając potrzebujących nie tylko swoim talentem wokalnym. Poza muzyką i śpiewem pasjonuje się sztukami wizualnymi i plastycznymi.

Bartek Przesmycki – wokalista, który pomimo młodego wieku ma już duże doświadczenie sceniczne. Rozpoczynał od śpiewania w spektaklach muzycznych i musicalach, a później zwrócił się w kierunku muzyki rozrywkowej. Był uczestnikiem IV edycji The Voice Kids. Style, które najczęściej wykonuje to funk, blues i jazz oraz pop. Obdarzony znakomitym poczuciem rytmu i niezwykle ciepłą barwą głosu. Oprócz realizacji projektów muzycznych angażuje się w inicjatywy społeczne mające na celu promocję kultury.

Przygotowanie artystyczne:
Katarzyna Andruszko
Piotr Gawarecki

Organizatorzy wydarzenia:
Dom Kultury Zacisze

Szkoła Muzyki Rozrywkowej Your Melody
Fundacja Beneficjum
Stowarzyszenie FIS – Fabryka Inicjatyw Społecznych

Zasady uczestnictwa w wydarzeniu:
Obowiązują zapisy mailowe (wspolpraca@zacisze.waw.pl) lub telefoniczne (22 743 87 10) od 7 lutego. Liczba miejsc jest ograniczona.
DK Zacisze będzie otwarty dla publiczności 40 minut przed spektaklem.
Wejście do DK Zacisze i przebywanie na terenie DK Zacisze jest możliwe tylko w maseczkach zakrywających usta i nos. Obowiązek ten dotyczy również czasu trwania koncertu. Zwolnione z tego obowiązku są dzieci do ukończenia 5 r.ż.

Przy wejściu do DK Zacisze należy zdezynfekować ręce.
Przy wejściu do sali teatralnej będzie sprawdzana lista.
Prosimy o stosowanie się do wskazówek pracowników DK Zacisze w zakresie bezpieczeństwa na widowni.

Wejście do sali teatralnej jest możliwe po złożeniu przez Widza oświadczenia, że wg swojej wiedzy nie jest osobą zakażoną, przebywającą na kwarantannie, pod nadzorem epidemiologicznym lub wykazującą cechy infekcji (gorączka, kaszel, duszności). Formularz oświadczenia jest dostępny na stronie internetowej oraz w siedzibie DK Zacisze.
Oświadczenia opisane należy okazać pracownikowi DK Zacisze i następnie wrzucić do wyznaczonego pojemnika.

Organizator utrwala przebieg wydarzenia dla celów dokumentacji oraz promocji.
W DK Zacisze działa kawiarenka.
W DK Zacisze nie ma szatni. Istnieje możliwość wniesienia okrycia wierzchniego na widownię lub powieszenia na wieszakach dostępnych w sali teatralnej.

Zalecamy zachowanie dystansu 1,5m przy przemieszczaniu się wewnątrz DK Zacisze.
Zajmując miejsca siedzące na widowni zalecamy zachowanie 1 miejsca odstępu. Zasada ta nie dotyczy osób wspólnie zamieszkujących i zaszczepionych.

Uczestnictwo w spektaklu jest równoznaczne z akceptacją powyższych zasad.