fotografiapodróżeWystawa

wrz - paź

Filia Alto al. Rzeczypospolitej 14

Podróże - wystawa fotografii Marka Borowika

Na przełomie września i października zapraszamy na wystawę fotografii z podróży Marka Borowika.

Marek Borowik urodził się w 1981 r. w Białymstoku. Po ukończeniu VI Liceum Ogólnokształcącego przyjechał do Warszawy, gdzie kontynuował edukację w Szkole Głównej Handlowej, zdobywając dwa tytuły magistra w obszarach zarządzania i finansów.
Swoją pasję do fotografii rozwijał od lat dziecięcych, wspierany przez rodziców. Jego pierwszym aparatem był Zenit.
W swoich zdjęciach stara się pokazać piękno ulatniających się chwil. Uwielbia podróże, które dają mu nieskończoną możliwość realizacji swojej fotograficznej pasji.
Tematyka wystawy obejmuje wspomnienia z licznych podróży fotografa. Prezentowane zdjęcia pochodzą z różnych zakątków świata.
Zapraszamy w podróż… zaczynając od malowniczych Stanów Zjednoczonych poprzez tajemniczą Portugalię, Włochy, Islandię, Wielką Brytanię, Austrię, Maroko, a kończąc na uroczych wyspach Seszeli.

Wernisaż odbędzie się 25 września o godz. 15.00.