bezpłatne warsztaty dla seniorówbezpłatne wydarzenia dla seniorówsenior 60+senior w Warszawieteatrwarsztaty
Warszawskie Dni Seniora 2022

Warsztat – wstęp do improwizacji teatralnej

paź

środa, godz. 18:00 - 20:00

MAL we Włochach

Fundacja Seniorwizacjawww.facebook.com/seniorwizacjaStrona organizatora w serwisie FacebookStrona organizatora w serwisie Instagram

Warsztat - wstęp do improwizacji teatralnej

Fundacja Seniorwizacja i MAL we Włochach zapraszają na warsztaty improwizacji teatralnej z okazji Warszawskich Dni Seniora.
Podczas tego krótkiego warsztatu, pełnego twórczej zabawy, uczestnicy pobudzą swoją kreatywność, przełamią swoje schematy myślowe oraz poznają podstawy impro takie jak: zgódź się, zaufaj, akceptuj, dbaj o partnera, dokonuj prostych wyborów, słuchaj, bądź skoncentrowany, obserwuj, nie musisz być zabawny, korzystaj ze swoich doświadczeń.
Improwizacja to sztuka teatralna bez wcześniej przygotowanego scenariusza. Ekspresja, odlot, luz, śmiech i żart. Ale to również, a może przede wszystkim, bycie uważnym na drugiego człowieka, nie ocenianie go, akceptacja takim, jaki jest. Impro pobudza także kreatywność i jest drogą do rozwoju.
Karina Krystosiak – fotografka, fotoedytorka, kuratorka, improwizatorka, pomysłodawczyni i instruktorka międzypokoleniowych zajęć improwizacji i prezeska Fundacji Seniorwizacja.
Osoba o dużej energii, wszechstronna i twórcza. Lubi podejmować nowe wyzwania, poszerzać swoją wiedzę oraz rozwijać umiejętności z jednej strony, a z drugiej, dzielić się swoim doświadczeniem i dorobkiem.
Swoją drogę improwizacji rozpoczęła w roku 2015. Od 2018 roku jest instruktorką improwizacji. Uczyła grupy międzypokoleniowe, seniorów oraz dzieci.
Uczyła się u najlepszych instruktorów z Polski i świata, w tym u Macieja Buchwalda, Mateusza Płochy, Artura Jóskowiaka, Kuby Śliwińskiego, instruktorów warszawskiej Szkoły Impro, a także u Jeffa Michalskiego, Jill Bernard, Jonathana Pittsa i Jasona Shottsa, John Cremera, Inbal Lori, John Hartmana, Kiki Mikkelsen, Kaisa Kokko-Palmer, Craig Cackowskiego, Noah Levin, Andreas Södermark oraz aktorów Teatru Powszechnego w Warszawie.
Jeśli chcesz miło spędzić czas wśród fantastycznych osób i zdobyć nowe umiejętności, to zapisz się jak najszybciej!
Warsztaty międzypokoleniowe skierowane w szczególności do osób 60+, bezpłatne dla wszystkich uczestników
Zapisy:
* telefonicznie pod nr. 798 505 401
* mailowo: seniorwizacja@gmail.com
Termin warsztatów:
5.10.2022 18.00 – 20.00
Limit miejsc: 16 osób
Jeśli chcielibyście nam okazać wsparcie w dalszych naszych działaniach, zachęcamy do przekazania darowizny bezpośrednio na konto Fundacji
Nasz numer konta: 74 1090 1870 0000 0001 4785 8695 lub wrzucenia paru groszy na zrzutkę https://zrzutka.pl/andkbx
i/lub rejestrację na Fani Manii wybierając Seniorwizacje https://fanimani.pl/seniorwizacja/