Przejdź do treści
 • maj 2024
  PonWtoŚroCzwPiąSobNie
  29301234567891011121314151617181920212223242526272829303112
 • Kliknij aby przejść do informacji o CAM w Języku łatwym do Czytania
 • Kliknij aby przejść do podstrony z materiałami video
 • Kliknij aby przejść do kanału na facebooku
 • Kliknij aby przejść do naszego kanału na Instagramie
 • Kliknij aby przejść do naszego kanału na YT

Szukaj wydarzeń w Warszawie

Termin

Kategorie wydarzeń

Bilety

 • Zakres cen
Znaleziono
Koncertmuzykataniec
Wszyscy
Kultura

Wieczór z Sinatrą w ramach projektu Retro Czwartki

07

paź

czwartek, godz. 19:00 -

Warszawa,

Wolskie Centrum Kultury

OrganizatorStrona organizatoraZnajdź go na:
Agata Hudomiętwww.wck-wola.pl

Wieczór z Sinatrą w ramach projektu Retro Czwartki


Zapisy: wejsciowki@wck-wola.pl


Zapraszamy do spędzenia wieczoru w towarzystwie przebojów Franka Sinatry, w wykonaniu wokalisty i aktora musicalowego Piotra Wojciechowskiego. Przy akompaniamencie fortepianu i gitary zaśpiewa niezapomniane utwory, takie jak: przejmujące My Way, legendarne New York, New York, czy romantyczne My Funny Valentine oraz inne najpiękniejsze ballady, które znają i uwielbiają wszyscy.

Zapraszamy na koncert, który dzięki wyjątkowej barwie głosu wykonawcy oraz znakomitym  aranżacjom będzie  bardzo przyjemnym  spotkaniem z piosenkami Franka Sinatry niekwestionowanego króla swingu.

PIOTR WOJCIECHOWSKI: Urodził i wychował się w Płocku. Od czasów studiów jeździ po całej Polsce. Ciężko powiedzieć, że mieszka gdzieś na stałe. Jak sam mówi „takie jest życie aktora”. Nie potrafi usiedzieć na miejscu. Jednego dnia jest w Gdańsku, potem niespodziewanie w Łodzi, Szczecinie, Warszawie czy Białymstoku. Nie omieszka zahaczyć o Płock, bo właśnie tu mieszkają jego najbliżsi. W Teatrze Muzycznym w Łodzi gra główną rolę – Jezusa w musicalu „Jesus Christ Superstar”. W Łodzi występuje również w „Cyrano”, „Fall Hot Rain” i „Śnie nocy (nie)letniej”. Pracował też w Operze na Zamku w Szczecinie.Od dzieciństwa towarzyszyła mu muzyka. Ukończył I stopień Szkoły Muzycznej w Płocku, grając na skrzypcach, w gimnazjum zaczął śpiewać i grać na gitarze. To właśnie wtedy pojawiła się u niego myśl, że chciałby śpiewać, ale tak na poważnie. W liceum wolał występować, niż chodzić na lekcje. – Chodziłem do szkoły, tylko nie na zajęcia. Często siedziałem w salce i coś komponowałem – śmieje się. Nauczyciele do dziś wspominają go jako artystę z głową w chmurach. Po maturze wyjechał do Gdyni, gdzie ukończył aktorstwo musicalowe w Teatrze Muzycznym. Potem studia w Gdańsku w Akademii Muzycznej na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej. Jest fanem starego rocka i musicali.