• listopad 2020

Bilety

• Zakres cen
Znaleziono
Kobieta w srednim wieku w stroju sportowym trzyma rękę wyciągniętą w stronę kamery a w niej trzyma ciężarek do ćwiczeń.
biodragimnastykarozciąganiesport
Wszyscy
Sport i Rekreacja

Ćwiczę z CAM

lis

początek: poniedziałek, godz. 10:00

zakończenie: niedziela, godz. 00:00

Warszawa,

OrganizatorStrona organizatoraZnajdź go na:
Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie

Dziś rozciągamy mięśnie dolnej części kręgosłupa i biodra

Zapraszamy do ćwiczeń z nasza wspaniałą rehabilitantką Danutą Mazurkiewicz.
Odcinek 7, w którym rozciągamy mięśnie dolnej części kręgosłupa i biodra znajdziecie TU.
Gimnastyka ogólnousprtawniająca to gimnastyka, którą ćwiczymy we wszystkich pozycjach, czyli: stojącej, siedzącej, w klęku i w pozycji leżącej. Ten rodzaj gimnastyki poprawia kondycję, oddech, krążenie i podnosi sprawność człowieka. Ćwicząc systematycznie, poczujemy, że łatwiej jest nam się podnieść, podbiec, schylić czy kucnąć. Człowiek robi się elastyczniejszy a ciało bardziej gibkie. A jak sprawny człowiek to młody człowiek bez względu na wiek.
Danuta Mazurkiewicz – fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem. Od wielu lat pracuje z osobami z niepełnosprawnościami oraz osobami pragnącymi utrzymać sprawność fizyczną i psychiczną do późnych lat. W swoje pracy wykorzystuje kinezyterapię. Ponadto posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu zajęć aerobowych skierowanych do kobiet po czterdziestym roku życia. W karierze zawodowej prowadziła zajęcia w szkole rodzenia oraz szkolenia z emisji głosu.
W CAM „Nowolipie” prowadzi gimnastykę antydyskopatyczną, ogólnouspraniającą oraz konsultacje indywidualne.