Przejdź do treści
  • maj 2024
    PonWtoŚroCzwPiąSobNie
    29301234567891011121314151617181920212223242526272829303112
  • Kliknij aby przejść do informacji o CAM w Języku łatwym do Czytania
  • Kliknij aby przejść do podstrony z materiałami video
  • Kliknij aby przejść do kanału na facebooku
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na Instagramie
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na YT

ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

Współpraca z organizacjami pozarządowymi oraz grupami nieformalnymi

W Centrum Aktywności Międzypokoleniowej rozwijamy współpracę z organizacjami pozarządowymi oraz projekty społeczne. Misją CAM "Nowolipie" jest promowanie aktywności seniorów, wzmacnianie idei dialogu międzypokoleniowego między innymi poprzez współpracę z organizacjami pozarządowymi, grupami nieformalnymi i wolontariuszami. W naszej przestrzeni wszystkie te grupy mogą znaleźć miejsce do prowadzenia i prezentowania swojej działalności dedykowanej osobom starszym, promującej ideę integracji międzypokoleniowej. Zapraszamy do współpracy i kreowania nowej jakości działań. Kontakt: e-mail: nowolipie@camnowolipie.waw.pl, tel. +48 22 838 34 96 wew. 24 lub 40.

Pomieszczenie klubokawiarni, w głebi scena z kotarą przed nią stoliki i krzesła, widać rzutnik i kolumny

Klubokawiarnia

Sala przeznaczona może być do różnorodnej aktywności. Mieści około 70 osób. Posiada scenę oddzieloną kotarą, ekran, rzutnik nagłośnienie oraz pentlę indukcyjną. Wyposażona jest również w stoły i krzesła. Można w niej zorganizować: wykłady, spotkania, warsztaty, przedstawienia i koncerty dla osób starszych lub grup międzypokoleniowych. Sala przeznaczona do zajęć niekomercyjnych, otwartych. Istnieje możliwość skorzystania z sali po wcześniejszej rezerwacji i akceptacji przez pracownika CAM "Nowolipie".

sala z wykłądziną na podłodze, drabinkami i lustrem oraz ławkami

Sala sportowo-rekreacyjna

Sala o powierzchni 47 m2, przeznaczona do zajęć gimnastyczno-usprawniających dla osób starszych lub grup międzypokoleniowych. Sala przeznaczona do zajęć niekomercyjnych. Aktywności jakie możesz tutaj zorganizować: edukacyjne, spotkania, szkolenia/warsztaty, artystyczne, próby taneczne, próby teatralne, sportowe, aktywność sportowa. Istnieje możliwość skorzystania z sali po wcześniejszej rezerwacji i akceptacji przez pracownika CAM "Nowolipie".

Pomieszczenie (hub) biurka i fotele biurowe

Przestrzeń pracy i projektów NGO

Największa w Warszawie przestrzeń do wspólnej pracy (co-working) przeznaczona dla organizacji pozarządowych. Istnieje możliwość doraźnego korzystania z biurek jak i długoterminowe porozumienia dla NGO, które szukają przestrzeni dla siebie.

sala z krzesłami, stołami, ekranem i tablicą

Sala warsztatowa

Sala do spotkań grupowych o powierzchni 39 m2, z dużą łatwością aranżacji przestrzeni. Pomieści do 25 uczestników. Wyposażona w krzesła, fotele, stoliki, rzutnik multimedialny. Aktywności jakie możesz tutaj zorganizować: edukacyjne, spotkania, szkolenia, warsztaty. Sala udostępniana jest przede wszystkim dla organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych działających na rzecz osób starszych oraz działań międzypokoleniowych. Rezerwacji sali można dokonać poprzez wcześniejszy kontakt z opiekunem/opiekunką miejsca.

Pomieszczenie, biurka krzesła

Sala komputerowa

W CAM Nowolipie funkcjonuje przestrzeń do prowadzenia edukacji cyfrowej dla osób starszych. Sala komputerowa wyposażona jest w 8 stanowisk komputerowych. Wysokość stołów jest regulowana.