GDZIE DOSTĘPNE SĄ #POKOLENIA?
SZUKAJ W DZIELNICY
Śródmieście
„Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM”, Al. Jerozolimskie 6 VI lok.402 Warszawa
Śródmieście
SPZOZ Warszawa Wola – Śródmieście Przychodni Lekarskiej, ul. Chmielnej 14 (w godzinach 8:00 – 14:00)
Śródmieście
SPZOZ Warszawa Wola – Śródmieście Przychodni Lekarskiej, ul. Dragonów 6a (w godzinach 8:00 – 14:00)
Śródmieście
Mediateka MDM, ul. Marszałkowska 55/73
Śródmieście
DKŚ-Filia: Klubokawiarnia Międzypokoleniowa, ul. Anielewicza 3/5
Śródmieście
Dom Kultury Śródmieście, ul. Smolna 9
Włochy
SZPZLO Warszawa Bemowo-Włochy, ul. I Sierpnia 36A
Włochy
SZPZLO Warszawa Bemowo-Włochy, ul. Szybowcowa 4
Włochy
SZPZLO Warszawa Bemowo-Włochy, ul. Janiszowska 15
Włochy
SZPZLO Warszawa Bemowo-Włochy, ul. Cegielniana 8
Włochy
Biblioteka Publiczna dla Dzielnicy Włochy, ul. Ks. J. Chrościckiego 2
Włochy
Ośrodek Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Włochy, ul. Gładka 18
Włochy
Dom Kultury Włochy, ul. Chrobrego 27
Włochy
Artystyczny Dom Animacji, ul. Ks. J. Chrościckiego 14
Włochy
Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36 A
Włochy
Ośrodek Pomocy Społecznej , ul. Czereśniowa 35
Wola
Dom Pomocy Społecznej Syreny, ul. Syreny 26
Wilanów
Centrum Sportu Wilanów, ul. Wiertnicza 26A
Ursus
Acherówka, ul. Walerego Sławka 2
Ursus
Biblioteka Publiczna im. Władysława Grabskiego (4 filie), ul. Plutonu AK Torpedy 47
Ursus
Urząd Dzielnicy Ursus, Plac Czerwca 1976 nr 1
Ursynów
Narodowy Instytut Onkologii, ul. Roentgena 5
Ursynów
Przynieś Wynieś Porozmawiaj, ul. Malinowskiego 5
Ursynów
OPS Ursynów, ul. Cybisa 7
Praga Północ
Fundacja ART., ul. Dąbrowszczaków 8
Praga Południe
Klub Kultury Seniora, ul. Pawlikowskiego 2
Praga Południe
Związek Emerytów, ul. Paca 39
Praga Południowa
Centrum Społeczne Paca, ul. Paca 40
Praga Południe
Terminal Kultury Gocław, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
Ochota
Samodzielny Publiczny Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Ochota, ul. Szczęśliwicka 36
Ochota
Dom Pomocy Społecznej „Chemik”, ul. Władysława Korotyńskiego 10
Ochota
Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Przemyska 11
Ochota
Dzielnica m.st. Warszawy, ul. Grójecka 17a
Bielany
Szpital Bielański im . Ks. J. Popiełuszki, ul. Cegłowska 80
Bielany
Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Przybyszewskiego 80/82
Białołęka
Normobaria, ul. Modlińska 184
Białołęka
Dom Opieki Orpea, ul. Czeremchowa 40F
Białołęka
Białołęcki Ośrodek Kultury, ul. van Gogha 1
Białołęka
D.H. Tarchomin, ul. Antalla 5 (wejście od ul. Świderskiej)
Białołęka
D.H. Tarchomin, ul. Antalla 5 (wejście od ul.Antalla)
Białołęka
Białołęcki Ośrodek Sportu, ul. Strumykowa 21
Białołęka
Centrum Aktywności Lokalnej – wejście II – mała sala, ul. Porajów 14
Bemowo
Klub Bemowskiego Seniora, ul. Powstańców Śląskich 44
Bemowo
Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. gen. T. Pełczyńskiego 26
Bemowo
Biblioteka Publiczna, ul. Powstańców Śląskich 17
Bemowo
Biblioteka Publiczna, ul. Powstańców Śląskich 108a
Bemowo
Pływalnia Pingwin, ul. Oławska 3A
Wola
Ośrodek Wsparcia dla Seniorów – Zawiszy 5, 00-001 Warszawa
Wola
Urząd Dzielnicy Wola, al. Solidarności 90 – główna sala obsługi
Rembertów
Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Rembertów Wypożyczalnia nr 57, ul. Chełmżyńska 27/35
Rembertów
Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Rembertów Wypożyczalnia nr 61, ul. Niedziałkowskiego 25
Rembertów
Przychodnia nr 3 Warszawa – Rembertów (Zawiszaków), ul. Chełmżyńska 27/35
Rembertów
Przychodnia nr 1 Warszawa – Rembertów (Zawiszaków)ul. Zawiszaków 23, ul. Zawiszaków 23
Praga Północ
Przychodnia ZOZ,ul. Jagiellońska 34Karola Szymanowskiego 6Praga Północ
Uniwersytet Trzeciego Wieku w d. Pałacyku Konopackiego przy ul. Strzeleckiej 11/13
Białołęka
Centrum Aktywności Lokalnej – wejście I – duża sala, ul. Porajów 14
Wilanów
Przychodnia POZ, ul. Kolegiacka 3
Wilanów
Przychodnia POZ, ul. Przyczółkowa 33
Wilanów
Filia Radosna. ul. Radosna 11 (Filia Biblioteki)
Wilanów
Filia Alto ul. Rzeczpospolitej 14 (Filia Biblioteki)
Wilanów
Przychodnia POZ, ul. Przyczółkowa 27a
Wilanów
Dom Pracy Twórczej, ul. Ptysiowa 3
Wilanów
Alto, ul. Rzeczpospolitej 14
Wawer
Wawerskie Centrum Kultury, ul. Żegańska 1
Wawer
Wawerskie Centrum Kultury Filia Zastów, ul. Lucerny 13
Wawer
Wawerskie Centrum Kultury Filia Anin, ul. IV Poprzeczna 13 Warszawa
Wawer
Wawerskie Centrum Kultury Filia Falenica, ul. Walcownicza 2
Wawer
Wawerskie Centrum Kultury Filia Aleksandrów, ul. Samorządowa 10
Wawer
Wawerskie Centrum Kultury Filia Marysin, ul. Korkowa 119/123
Wawer
Biblioteka Publiczna / Klub Seniora, ul. Błękitna 32
Wawer
Wawerskie Centrum Kultury Filia Radość, ul. Powojowa 2
Bemowo
Ośrodek Wsparcia dla Seniorów ul. Lazurowa 14
Rembertów
Biblioteka Publiczna Dzielnicy Rembertów im. Jana Pawła II, ul. Gawędziarzy 8
Śródmieście
Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Polna 7A
Śródmieście
ZGN Śródmieście, ul. Szwoleżerów 5
Śródmieście
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 54, Marszałkowska 9/15
Śródmieście
Centrum Pomocy Społecznej im prof. Andrzeja Tymowskiego, ul. Konwiktorska 3/5
Wilanów
Filia Biblioteki Wilanowskiej , ul. Przyczółkowa 27a
Wilanów
Filia Biblioteki Wilanowskiej , ul. Radosna 11
Wilanów
Dom Dziennego Pobytu dla Osób Starszych ul. Stanisława Lentza 35
Żoliborz
OSIR/Żoliborz, ul. Potocka 1
Żoliborz
MAL/Żoliborz, ul. Marii Kazimiery 20
Żoliborz
Osiedle Rudawka, ul. Dolnośląska 3
Żoliborz
ZOZ/Żoliborz, ul. Szajnochy 8
Żoliborz
Biblioteka Publiczna, ul. Broniewskiego 9a
Żoliborz
Biblioteka Publiczna, pl. Inwalidów 3
Żoliborz
WOM/Żoliborz oraz Rada Seniorów, ul. Słowackiego 6/8
Żoliborz
Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Dembińskiego 3
Wesoła
Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. 1 Praskiego Pułku 21
Wesoła
Biblioteka, ul. Podleśna 38
Wesoła
Budynek Kościoła, ul. Szeroka 2
Wesoła
Przychodnia, ul. Warszawska 55
Wesoła
Budynek Kościoła, Borkowska 1
Wesoła
Budynek Kościoła, ul. Rumiankowa 2/4
Wesoła
Ośrodek Kultury filia 1, ul.Jana Pawła II 25
Wesoła
Przychodnia, ul. Jana Pawła II 25
Wesoła
Sklep „Groszek”, Pl. Woj. Pol.
Wesoła
Budynek Kościoła, Pl. Woj. Pol.
Wesoła
Ośrodek Kultury, ul. Starzyńskiego 21
Wesoła
Przychodnia, ul. Kilińskiego 50
Wesoła
Budynek Straży Poż., ul. 1 Praskiego Pułku31
Wawer
Przychodnia Medycyny Rodzinnej, ul. Zwoleńska 127 Warszawa
Wawer
Urząd Dzielnicy, ul. Włókiennicza 54 Warszawa
Wawer
Wawerski Ośrodek Wsparcia, ul. Żegańska 2c
Wawer
Wawerskie Centrum Kultury Filia Anin, ul. IV Poprzeczna 13 Warszawa
Wawer
Szpital kardiologiczny, ul. Alpejska 62/70 Warszawa
Wawer
Przychodnia Wawer, ul. Strusia 4/8 Warszawa
Wawer
Przychodnia Radość, ul. Patriotów 170 Warszawa
Wawer
Przychodnia Falenica, ul. Patriotów 46/48 Warszawa
Wawer
Przychodnia Zerzań, ul. Trakt Lubelski 167 Warszawa
Ursynów
Kluboteka Dojrzałego Człowieka ul. Lanciego 13
Ursynów
Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy” ul. I. Gandhi 9
Ursynów
Megasam Ursynów ul. Surowieckiego 10
Targówek
OSIR, ul. Łabiszyńska 20
Targówek
ŚDŚ na Targówku, ul. Wincentego 85
Targówek
CKiA -Centrum Kultury i Aktywności, ul. Siarczana 6
Targówek
Dom Kultury „Zacisze”, Blokowa 1
Targówek
Dom Kultury „Świt”, ul. Wysockiego 11
Targówek
Biblioteka, ul. Wincentego 85
Targówek
SM Bródno, ul. Krasnobrodzka 11
Targówek
Samodzielny Publiczny Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Targówek, ul. Tykocińska 34
Targówek
Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Wincentego 87
Rembertów
Dom Kultury „”Rembertów”, ul. Komandosów 8
Rembertów
Dom Kultury „Wygoda”, ul. Koniecpolska 14
Rembertów
Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Plutonowych 10
Praga Południe
Dom Pomocy Społecznej im. Matysiaków, ul. Arabska 3
Praga Południe
Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2
Praga Południe
Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Wiatraczna 11
Białołęka
Białołęcka Rada Seniorów – skrzynka p. 122, ul. Modlińska 197
Białołęka
Sklep spożywczo-przemysłowy, ul. Zegarynki 27
Białołęka
Sklep spożywczy Majorka, ul. Majorki 48
Białołęka
D.H. Tarchomin, ul. Aluzyjna 25E
Białołęka
D.H. Tarchomin, ul. Erazma z Zakroczymia 12
Białołęka
D.H. Tarchomin, ul. Nagodziców 1
Mokotów
Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, Woronicza 44a
Mokotów
Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Skolimowska 4
Mokotów
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów, Falęcka 10
Mokotów
Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Mokotów, Wiśniowa 37
Mokotów
Wydział Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Mokotów, Rakowiecka 25/27
Bielany
Dzielnica m.st. Warszawy, ul. Stefana Żeromskiego 29
Ursus
OK Arsus + 3 filie, ul. Traktorzystów 14
Bemowo
Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Rozłogi 10
Białołęka
SPZOZ Białołęka, ul. Milenijna 4
Żoliborz
Urząd Dzielnicy, ul. Juliusza Słowackiego 6/8
Włochy
Urząd Dzielnicy, al. Krakowska 257
Wesoła
Urząd Dzielnicy, ul. 1 Praskiego Pułku 33
Wawer
Przychodnia Międzylesie, ul. Żegańska 13 Warszawa
Ursynów
Urząd Dzielnicy, al. Komisji Edukacji Narodowej 61
Targówek
Urząd Dzielnicy, ul. Ludwika Kondratowicza 20
Śródmieście
Urząd Dzielnicy, ul. Nowogrodzka 43
Rembertów
Urząd Dzielnicy, al. gen. A. Chruściela „Montera” 28
Praga Północ
Urząd Dzielnicy, ul. ks. Ignacego Kłopotowskiego 15
Praga Południe
Urząd Dzielnicy, ul. Grochowska 274
Mokotów
Urząd Dzielnicy, ul. Wiśniowa 37
Białołęka
Białołęcki Ośrodek Sportu, ul. Światowida 56
Bemowo
Urząd Dzielnicy, ul. Powstańców Śląskich 70