baldla dziecidziecidziecięcemuzykapodróżetaniec

Bilet: 20 zł

BIELAŃSKI OŚRODEK KULTURY bielanski.waw.pl

Bal dla dzieci z Indianą Pląsem i Tonym Szalikiem

Dwaj podróżnicy zabierają dzieci w pełną przygód podróż. Opowiadają takie historie, że trudno w nie uwierzyć. Bawią się tak wybornie, że ciężko za nimi nadążyć. Dowcipne dialogi, pokazy tańca, konkursy z różnych stron świata oraz wyjątkowe autorskie zabawy. Podróżnicy improwizują z widzami i uczestnikami animacji. Jest to doskonała propozycja na międzypokoleniowe spotkanie, aktorzy starają się dowcipkować z dorosłymi i włączyć ich do wspólnej zabawy.

Bal z Indianą Pląsem i Tonym Szalikiem to wspaniała zabawa przygotowana w żartobliwy sposób. Dzieci będą miały okazję odbyć podróż dookoła świata, poznać wszystkie kontynenty, a wszystko z przymrużeniem oka. Nauka przez zabawę ma spowodować, że już nikt nie pomyli Ameryki Południowej z Afryką. Podróżnicy podczas imprezy opowiedzą o swoich licznych przygodach. Dzieci zostaną wciągnięte w całą historię i będą brały w niej czynny udział. Całość poprowadzona jest w konwencji licznych i zabawnych zadań, konkursów i zawodów. Oprócz naszych autorskich zabaw, zaprezentujemy w co bawią się dzieci na innych kontynentach. Bal integruje dzieciaki. Muszą często rozwiązywać razem problemy, pomagać sobie i współpracować.

Bal z podróżnikami jest świetnym pomysłem na luźny dzień w szkole. To także znakomity pomysł na umilenie czasu przedszkolakom. Prezentowane podczas balu zabawy są integracyjne i przygotowane w taki sposób aby jak największa liczba osób mogła brać w nich udział. Mimo obecności karalucha czy mumii impreza jest bezstresowa i edukacyjna. Polecamy tą propozycję także firmom i instytucjom, które chcą zintegrować dzieci swoich pracowników.

Lista przykładowych zabaw podczas balu:
– Poszukiwacze skarbów, czyli gorączka złota
– Łowca Karaluchów
– Bal na statku
– Jaki to zwierzak?
– Przejście przez jądro ziemi
– Życie podróżnika
– Instruktor Rock`n`rolla
– Wyprawa przez Ocean

Mile widziane przebrania tematyczne!

Czas trwania: 1,5 – 2h

Bilety 20 zł, przedsprzedaż od 6.12 w BOK i na eventim.pl

Link do zakupu biletów: https://www.eventim.pl/artist/baldladziecizindianaplasemitonymszalikiem/