Wydarzenia Plenerowe

gru

poniedziałek, godz. 14:00 - 16:00

Park Pięciu Sióstr

OPS Ochotaochota.um.warszawa.pl/waw/opsochotaStrona organizatora w serwisie Facebook

Ochota na święta

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału we wspólnej inicjatywie pn. „Ochota na Święta”, której organizatorami będą Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy  i Ognisko Pracy Pozaszkolnej, a współorganizatorem Ośrodek Kultury Ochoty.  Pod honorowym patronatem Pani Burmistrz Doroty Stegienki i Rady Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy, a w partnerstwie ze Szkołą Podstawową Nr 264 im. Gabrieli Mistral w Warszawie, Młodzieżowym Domem Kultury „Ochota” i Towarzystwem Rozwijania Aktywności Dzieci „Szansa”, pragniemy świątecznie i międzypokoleniowo zintegrować społeczność naszej dzielnicy.

W programie:
– Uroczysty korowód z „łańcuchem do nieba” wykonanym przez dzieci, młodzież i seniorów z Ochoty
– Dekorowanie choinki własnoręcznie wykonanymi bombkami
– Występ zespołu Ocho-Nutki z Ogniska Pracy Pozaszkolnej oraz wspólne kolędowanie