Przejdź do treści
  • kwiecień 2024
    PonWtoŚroCzwPiąSobNie
    12345678910111213141516171819202122232425262728293012345
  • Kliknij aby przejść do informacji o CAM w Języku łatwym do Czytania
  • Kliknij aby przejść do podstrony z materiałami video
  • Kliknij aby przejść do kanału na facebooku
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na Instagramie
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na YT

CENTRUM AKTYWNOŚCI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ

Aktualności

grupa sześciu osób w różnym wieku patrzy w górę, na tle zielonych drzew.

JUŻ JEST – STRONA DLA WAS!

Zapraszamy serdecznie na nową stronę internetową Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie”.  Przygotowaliśmy ją z myślą o osobach starszych mieszkających w Warszawie, ich bliskich, podmiotach działających w obszarze polityki senioralnej i realizujących działania międzypokoleniowe. Tworząc stronę skupiliśmy się na oczekiwaniach osób starszych.  Pracę nad stroną rozpoczęliśmy od zorganizowania warsztatów  na które zaprosiliśmy osoby starsze. Podczas nich poznaliśmy ich oczekiwania i opinie.

Po konsultacjach zaprojektowaliśmy i uruchomiliśmy nowa stronę internetową. Możecie na niej zaleźć wiele przydatnych informacji dla seniorów i o seniorach.

Najpierw się przedstawiamy –  poznajcie nas wchodząc  do działu O nas. Jeśli chcecie zapoznać się z naszą ofertą? – zapraszamy tutaj.  Interesuje Was wolontariat? Szukacie informacji o zdrowiu lub aktywności,  poszukujecie pracy? Możecie znaleźć ją z nami, wspólnie z Senioralnym Biurem Karier.

To tylko niektóre z informacji znajdujących się na stronie.

Będziemy rozwijać ją nadal. Ponieważ jak najlepiej ma odpowiadać na Wasze potrzeby, jesteśmy ciekawi Waszej opinii o stronie. Jeśli chcecie się nią podzielić prosimy o maila katarzyna.jablonska@camnowolipie.pl