Przejdź do treści
  • czerwiec 2024
    PonWtoŚroCzwPiąSobNie
    2728293031123456789101112131415161718192021222324252627282930
  • Kliknij aby przejść do informacji o CAM w Języku łatwym do Czytania
  • Kliknij aby przejść do podstrony z materiałami video
  • Kliknij aby przejść do kanału na facebooku
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na Instagramie
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na YT

CENTRUM AKTYWNOŚCI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ

Aktualności

Na zielonym tle napis: Tygodniówka Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie, oraz poniżej na ciemniejszym tle: Wydarzenia znajdziecie na stronie cam.waw.pl i na facebooku.

Tygodniówka 26.06-1.07

Zapraszamy do CAM Nowolipie

Poniedziałek 26.06

8.00-15.30 Senioralne Biuro Karier – Sala 0.07

8.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – gr.zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

9.00 – 12.00 PCWS – Sala komputerowa 0.08

9.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca  – Sala gimnastyczna 0.09

10.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

11.00 Próby zespołu CARO – Sala warsztatowa 1.06

12.00 Zajęcia ruchowe dla Seniorów – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

14.00-15.45 Tenis stołowy – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

16.00 Spotkanie Seniorów Głuchych – Klubokawiarnia

16.00 Język angielski dla początkujących – Sala warsztatowa 1.06

17.00 Grupa plastyczna-gr. zamknięta – Sala plastyczna 1.10

18.00 Seniorwizacja – gr.zamknięta – Sala warsztatowa 1.06

18.30 Om Chanting – Sala gimnastyczna 0.09

 

Wtorek 27.06

9.00 Turnus rehabilitacyjny – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

10.00 Turnus rehabilitacyjny – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

10.00 Grupa plastyczna – gr. zamknięta – Sala plastyczna 1.10

10.30 Język francuski – Sala komputerowa 0.08

11.00 Turnus rehabilitacyjny – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

12.00 Język polski dla osób z Ukrainy – Sala plastyczna 1.10

12.00 – 13.45 Tenis stołowy – Sala gimnastyczna 0.09

12.00 Siłownia pamięci – gr. zamknięta – Sala warsztatowa 1.06

12.00 Dyżur Koła PTTK Nr 8 Echo – Klubokawiarnia

13.30 Brydż 60+ – Sala warsztatowa 1.06

14.00 Gimnastyka ogólnousprawniająca –  Sala gimnastyczna 0.09

14.30 Spotkanie z ciekawym człowiekiem: Dariusz Paczkowski – Klubokawiarnia

15.00 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09

16.00 Gimnastyka ogólnousprawniająca –  Sala gimnastyczna 0.09

17.00 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09

15.30 Biała Róża – próby – Stołówka

17.00 Kółko teatralne – Sala artystyczna 1.10

18.00 Seniorwizacja – Klubokawiarnia

18.00 Turnus rehabilitacyjny – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

18.30 Bezpłatne poradnictwo prawne Fundacja Academia Iuris – Sala 1.05 Zapisy: 506 188 837

19.00 Joga taoistyczna gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

 

Środa 28.06

8.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – gr.zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

9.00 – 12.00 PCWS – Sala 0.07

9.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09

10.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

10.30 Trening pamięci grupa ukraińska – Sala warsztatowa 1.06

11.40 Joga na krzesłach – Sala gimnastyczna 0.09

12.00 Polskie Towarzystwo Stomijne – Sala warsztatowa 1.06

13.00 – 15.45 Tenis stołowy, gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

14.30 Wernisaż „Świat moimi oczami” – Klubokawiarnia

14.30 Konwersacje z j. francuskiego – Sala komputerowa 0.08

15.00 Język niemiecki – gr. zamknięta – Sala artystyczna 1.10

16.00 Dyżur cyfrowy Value Logic – Sala komputerowa 0.08

17.30 Debata, Wartość Architektury Muranowa – Klubokawiarnia

17.15 Tańce hawajskie dla początkujących – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

18.30 Tańce hawajskie – grupa zaawansowana gr. zamknięta -Sala gimnastyczna 0.09

Czwartek 29.06

9.00 Turnus rehabilitacyjny – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

9.00 Prace w ogrodzie społecznościowym Muranów

10.00 Turnus rehabilitacyjny – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

10.30 Trening pamięci grupa ukraińska –  Sala plastyczna 1.10

11.00 Turnus rehabilitacyjny – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

12.00 – 13.45 Tenis stołowy – Sala gimnastyczna 0.09

12.00 Kurs języka polskiego dla osób z Ukrainy – Sala plastyczna 1.10

14.00 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09

14.00 Namibia – prezentacja 2 część opowieści o Afryce – Klubokawiarnia

15.00 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09

14.30 Konwersacje po angielsku – Sala plastyczna 1.10

14.30 Wolontariat cyfrowy –Sala 0.07

16.00 Gimnastyka geriatryczna – Sala gimnastyczna 0.09

16.00 Próby Orkiestry Odeon – Stołówka

16.30 Przedwakacyjna wymianka ubrań, książek, drobiazgów – Klubokawiarnia

17.00 Gimnastyka geriatryczna – Sala gimnastyczna 0.09

17.00 Kółko teatralne – Sala artystyczna 1.10

18.00 Turnus rehabilitacyjny – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

19.00 Joga taoistyczna gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

 

Piątek 30.06

8.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – gr.zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

9.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09

10.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – gr.zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

10.30 Koło szachowe – Sala 1.05

11.40 Joga na krzesłach – Sala gimnastyczna 0.09

13.00 – 13:45 Tenis stołowy – średniozaawansowany gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

14.00 – 15:45 Tenis stołowy – zaawansowany – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

15.00 Jak przygoda to … na Muranowie!-retro szlagiery w wykonaniu Małolepszego z zespołem

16.30 Chór Polonia – Próby – Stołówka

Sobota 01.07

12.00 Ukraińska Grupa Rękodzielnicza – Stołówka

 

tabela z wydarzeniami na tydzień 19-26 czerwca