Przejdź do treści
  • lipiec 2024
    PonWtoŚroCzwPiąSobNie
    123456789101112131415161718192021222324252627282930311234
  • Kliknij aby przejść do informacji o CAM w Języku łatwym do Czytania
  • Kliknij aby przejść do podstrony z materiałami video
  • Kliknij aby przejść do kanału na facebooku
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na Instagramie
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na YT

CENTRUM AKTYWNOŚCI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ

Aktualności

Tygodniówka 15-21 maja

Zapraszamy do CAM Nowolipie

Poniedziałek 15.05

8.00-15.30 Senioralne Biuro Karier – Sala 0.07

8.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

9.00 Smoczolipie – warsztaty fotograficzne – Sala warsztatowa 1.06 – Obowiązują zapisy

9.00 – 12.00 PCWS – Sala komputerowa 0.08

9.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

10.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

11.00 Próby zespołu CARO – Sala warsztatowa 1.06

12.00 Zajęcia ruchowe dla Seniorów – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

14.00 Tenis stołowy – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

16.00 Spotkanie Seniorów Głuchych – Klubokawiarnia

16.00 Język angielski dla początkujących – Sala warsztatowa 1.06

17.00 Grupa plastyczna – gr. zamknięta – Sala artystyczna 1.10

18.30 Om Chanting – Sala gimnastyczna 0.09

Wtorek 16.05

9.00 Turnus rehabilitacyjny – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

10.00 Turnus rehabilitacyjny – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

10.00 Grupa plastyczna – grupa zamknięta – Sala artystyczna 1.10

10.00 Język polski dla osób z Ukrainy – Sala komputerowa 0.08/Sala plastyczna 1.10

10.30 Język francuski – Sala warsztatowa 1.06

11.00 Turnus rehabilitacyjny – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

12.00 – 13.45 Tenis stołowy – Sala gimnastyczna 0.09

12.00 Siłownia pamięci – gr. zamknięta – Sala warsztatowa 1.06

12.00 Tworzymy archiwum szczęśliwego dzieciństwa – spotkanie informacyjne – Klubokawiarnia

12.00 Dyżur Koła PTTK Nr 8 Echo – Klubokawiarnia

13.30 Brydż 60+ – Sala warsztatowa 1.06

14.00 Wolontariat cyfrowy – Sala 0.07/ Klubokawiarnia

14.00 Gimnastyka ogólnousprawniająca gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

15.00 Gimnastyka ogólnousprawniająca gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

15.30 Biała Róża – próby – Stołówka

16.00 Gimnastyka geriatryczna gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

17.00 Kółko teatralne – Sala artystyczna 1.10

17.00 Gimnastyka geriatryczna gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

18.00 Seniorwizacja – Klubokawiarnia

18.30 Bezpłatne poradnictwo prawne Fundacja Academia Iuris – Sala warsztatowa 1.06 Zapisy: 506 188 837

19.00 Joga taoistyczna gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

Środa 17.05

8.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

9.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

10.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

9.00 – 12.00 PCWS – Sala 0.07

11.00 Trening pamięci grupa ukraińska – Sala warsztatowa 1.06

13.00 – 14.45 Tenis stołowy, gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

14.00-18.00 Międzypokoleniowy Piknik Kwiatowy – Klubokawiarnia

15.00 Język niemiecki – gr. zamknięta – Sala artystyczna 1.10

18.30 Tańce hawajskie – grupa zaawansowana gr. zamknięta -Sala gimnastyczna 0.09

Czwartek 18.05

9.00 Turnus rehabilitacyjny – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

10.00 Turnus rehabilitacyjny – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

11.00 Turnus rehabilitacyjny – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

12.00 – 13.45 Tenis stołowy – Sala gimnastyczna 0.09

12.00 Kurs języka polskiego dla osób z Ukrainy – Sala plastyczna 1.10

14.00 Gimnastyka ogólnousprawniająca gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

15.00 Gimnastyka ogólnousprawniająca gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

14.30 Mediacje – wykład – Klubokawiarnia

14.30 Konwersacje po angielsku – Sala plastyczna 1.10

14.30 Wolontariat cyfrowy –Sala 0.07

16.00 Gimnastyka geriatryczna gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

16.00 Próby Orkiestry Odeon – Stołówka

17.00 Gimnastyka geriatryczna gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

17.00 Kółko teatralne – Sala artystyczna 1.10

17.00 Klub Przyjaciół Życia – spotkanie otwarte- Klubokawiarnia

17.30 Język angielski gr. zamknięta – Sala warsztatowa 1.06

19.00 Joga taoistyczna gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

Piątek 19.05

8.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

9.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

10.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

10.30 Koło szachowe – Sala 1.05

11.45 Joga na krzesłach – Sala gimnastyczna 0.09

14.00 Tenis stołowy – średniozaawansowany gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

14.30 Nasadzenia w ogrodzie społecznościowym Muranów

15.00 Tenis stołowy – zaawansowany – gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09

16.30 Chór Polonia – Próby – Stołówka

Niedziela 21.05

Ukraińska Grupa Rękodzielnicza – Klubokawiarnia