Przejdź do treści
  • kwiecień 2024
    PonWtoŚroCzwPiąSobNie
  • Kliknij aby przejść do informacji o CAM w Języku łatwym do Czytania
  • Kliknij aby przejść do podstrony z materiałami video
  • Kliknij aby przejść do kanału na facebooku
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na Instagramie
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na YT

CENTRUM AKTYWNOŚCI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ

Aktualności

Na obrazku znajduje się klawiatura, telefon, notatniki i długopis. Napis praca w CAM

Praca w CAM

Kucharz potrzebny od zaraz!

Dyrektor Centrum Aktywności Międzypokoleniowej ,,Nowolipie”

Warszawa Nowolipie 25B ogłasza nabór na stanowisko kucharza

 Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość zasad systemu HACCP

Wymagania dodatkowe:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, dokładność
  • Odpowiedzialność, obowiązkowość

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie posiłków dla osób starszych zgodnie z normami żywieniowymi
  • dbanie o najwyższą ich jakość i smak;
  • Stosowanie w pracy wymogów HCCP, GHP
  • Mycie naczyń i sprzętu kuchennego
  • Dbanie o czystość pomieszczeń kuchennych
  • Przygotowywanie i przechowywanie próbek pokarmowych zgodnie z zaleceniami sanitarnymi

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w jednostce budżetowej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ( pierwsza umowa na okres próbny)
  • Możliwość skorzystania z funduszu świadczeń socjalnych oraz ubezpieczenia grupowego

Wymagane dokumenty:

  • Życiorys (CV)
  • List motywacyjny
  • Kwestionariusz osobowy
  • Kopia dokumentów potwierdzających doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
  • Oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1lit a. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Oświadczenie powinno zawierać datę oraz własnoręczny podpis.

Wymagane dokumenty (skany) prosimy przesyłać mailem na adres:

nowolipie@camnowolipie.pl do dnia 19.10.2020 r.