Przejdź do treści
  • grudzień 2022
    PonWtoŚroCzwPiąSobNie
    282930123456789101112131415161718192021222324252627282930311
  • Kliknij aby przejść do informacji o CAM w Języku łatwym do Czytania
  • Kliknij aby przejść do podstrony z materiałami video
  • Kliknij aby przejść do kanału na facebooku
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na Instagramie
  • Kliknij aby przejść do naszego kanału na YT

CENTRUM AKTYWNOŚCI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ

Aktualności

Grafika przedstawia informacje zawarte w tekście niżej.

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ НА ТИЖДЕНЬ/Tygodniówka Ukraińskiej Grupy Senioralnej 06.06 – 12.06

Zapraszamy do zapoznania się z tygodniówką dla Ukraińskiej Grupy Senioralnej.

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ НА ТИЖДЕНЬ ( 06.06– 12.06.22 р.)

Понеділок 06.06

08.30 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

09.30 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

10.00 Тренування пам’яті для біженців – Кімната 1.06

10.30 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

11.30 Індивідуальна гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

12.00 Заняття для людей з хворобою Паркінсона(закрита група) – Зал гімнастичний 0.09

13.00 Тренування пам’яті – Кабінет 1.06

14:00 Настільний теніс(закрита група)- Зал гімнастичний 0.09

14.00 PWS Пункт для старших волонтерів – Кав’ярня

16.00 Тренування пам’яті Syntonia – Кабінет 1.06 Телефонні записи 792 890 810

16.00 Зустріч глухих – Кав’ярня

17.00 Мистецький гурток – Художня майстерня 1.10

18.30 ОМ Спів – Кабінет 1.06

 

Вівторок 07.06

8.30 Комп’ютер і смартфон за кілька тижнів AGE HUB – Комп’ютера кімната

10.00 Мистецький гурток – Художня майстерня 1.10

10.00 Настільний теніс(група початківців)– Зал гімнастичний 0.09 Реєстраційний номер: 22 636 70 42

11.00 Комп’ютерні класи AGE HUB – Комп’ютерний кабінет

11.00 Йога для старших – Зал гімнастичний  0.09

12.00 Уроки польської мови для біженців – Кабінет 1.06

13.30 Бридж 60+ – Кабінет 1.06

13.30 По обіді з настільними іграми – Кав’ярня

14.00 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

15.00 Геріатрична гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

15.00 Цифрове волонтерство – Кабінет 0.07

16.00 Біла Троянда – репетиції – Кабінет 1.06

16.00 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

16.30 Хор ПОЛОНІЯ – їдальня

17.00 Індивідуальна гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

18.00 “Люди похилого віку”- Кав’ярня

19.00 Даоська йога – Зал гімнастичний 0.09

 

Середа 08.06

08.30 Загальна гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

9.00 Комп’ютер і смартфон за кілька тижнів – комп’ютерний курс AGE HUB

09.30 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

10:30 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

11:00 PWS Центр старших волонтерів – Кав’ярня

11.30 Індивідуальна гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

13:00 Гімнастика розуму(закрита група) – Художня майстерня 1.10

13.00 Настільний теніс для людей з хворобою Паркінсона – Зал гімнастичний 0.09

14.00 Настільний теніс(закрита група) – Зал гімнастичний 0.09

15.00 Курс німецької мови – Кабінет 1.06

17.30 Гавайські танці(початкова група) – Зал гімнастичний 0.09

Реєстрація триває, тел.22 636 70 42

18.30 Безкоштовна юридична консультація – Фонд Academia Iuris – Кабінет 1.06 Реєстраційний номер: 22 498 72 30

18.30 Гавайські танці(поглиблена група)– Зал гімнастичний 0.09

 

Четвер 09.06

10.00 Настільний теніс( група початківців)– Зал гімнастичний 0.09

Телефон для записів: 22 636 70 42

12.00 Курс польської мови для біженців – Художня майстерня 1.10

14.00 Цифрове волонтерство – Кабінет 0.07

14.00 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

14.30 Кишеня сповіді. Зустріч з артистами.- Кав’ярня

14:30 Англійська мова для початківців – Художня майстерня  1.10

15.00 Геріатрична гімнастика – Кабінет 0.09

15:00 Дискусійна група між поколіннями – Кімната 1.06

15.30 Англійська мова для початківців(закр. група) – Художня майстерня 1.10

16.00 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

16.00 Репетиції оркестру ОДЕОН – Їдальня

16.30 Англійська мова для початківців – Художня майстерня 1.10

Реєстрація: тел.22 636 70 42

17.00 Індивідуальна гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

19.00 Даоська йога – Зал гімнастичний 0.09

 

П‘ятниця 10.06

08.30 Загальна гімнастика – Гімназія 0.09

9.00-12.00 Цифрова підтримка для людей похилого віку –  індивідуальні заняття – Кабінет 0.07

9.30 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

10.00 Шаховий гурток – Кабінет 1.06

10.00 Посібник для майбутніх старшокласників. Зустріч з учнями – Художня майстерня 1.10

10.30 Загальнооздоровча гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

11.30 Індивідуальна гімнастика – Зал гімнастичний 0.09

12.00 Заняття для людей з хворобою Паркінсона – Зал гімнастичний 0.09

13.00 Йога на стільцях – Кабінет 1.06

14.00 Настільний теніс(закрита група) – Зал гімнастичний  0.09

14.30 «Здорові ноги». Лекція з циклу Здорові та активні – Кав’ярня

14.15 Гімнастика розуму(закрита група) – Кабінет 1.06

15.00 Настільний теніс(закрита група) – Зал гімнастичний  0.09

16.30 Хор ПОЛОНІЯ – їдальня.

 

 

Poniedziałek 06.06
08.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09
09.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09
10.00 Trening pamięci dla osób z Ukrainy – Sala warsztatowa 1.06
10.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09
11.30 Gimnastyka indywidualna – Sala gimnastyczna 0.09
12.00 Zajęcia dla osób z chorobą Parkinsona, gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09
13.00 Trening pamięci – Sala warsztatowa 1.06
14:00 Tenis stołowy, gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09
14.00 PWS – Punkt Wolontariatu Senioralnego – Klubokawiarnia
16.00 Trening pamięci Syntonia – Sala warsztatowa 1.06 Zapisy telefoniczne 792 890 810
16.00 Spotkanie Seniorów Głuchych – Klubokawiarnia
17.00 Grupa plastyczna – Sala artystyczna 1.10
18.30 OM Chanting – Sala warsztatowa 1.06
 Wtorek 07.06
8.30 Komputer i smartfon w kilka tygodni AGE HUB – Sala komputerowa
10.00 Grupa plastyczna – Sala artystyczna 1.10
10.00 Tenis stołowy – grupa początkująca – Sala gimnastyczna. Zapisy nr tel.:22 636 70 42
11.00 Zajęcia komputerowe AGE HUB – Sala komputerowa
11.00 Joga dla Seniora – Sala gimnastyczna 0.09
12.00 Nauka języka polskiego dla osób z Ukrainy – Sala warsztatowa 1.06
13.30 Brydż 60+ – Sala warsztatowa 1.06
13.30 Popołudnie z planszówkami – Klubokawiarnia
14.00 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09
15.00 Gimnastyka geriatryczna – Sala gimnastyczna 0.09
14.00 Wolontariat cyfrowy – 007
16.00 Biała Róża – próby – Sala warsztatowa 1.06
16.00 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09
16.30 Chór POLONIA – Stołówka
17.00 Gimnastyka indywidualna – Sala gimnastyczna 0.09
18.00 Seniorwizacje – Klubokawiarnia
19.00 Joga taoistyczna – Sala gimnastyczna 0.09
Środa 08.06
08.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca– Sala gimnastyczna 0.09
9.00 Komputer i smartfon w kilka tygodni – kurs komputerowy AGE HUB
09.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09
10:30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09
11.00 PWS – Punkt Wolontariatu Senioralnego – Klubokawiarnia
11.30 Gimnastyka indywidualna – Sala gimnastyczna 0.09
13:00 Gimnastyka umysłu, gr. zamknięta – Sala plastyczna 1.10
13.00 Tenis stołowy dla osób z chorobą Parkinsona – Sala gimnastyczna 0.09
14.00 Tenis stołowy, gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09
15.00 Kurs języka niemieckiego – Sala warsztatowa 1.06
17.30 Tańce hawajskie. Grupa początkowa – Sala gimnastyczna Trwają zapisy nr tel. 22 636 70 42
18.30 Bezpłatne poradnictwo prawne – Fundacja Academia Iuris – Sala warsztatowa 1.06 Zapisy nr tel.: 22 498 72 30
18.30 Tańce hawajskie. Grupa zaawansowana – Sala gimnastyczna
Czwartek 09.06
10.00 Tenis stołowy – grupa początkująca – Sala gimnastyczna. Zapisy nr tel.: 22 636 70 42
12.00 Kurs języka polskiego dla uchodźców – Sala plastyczna 1.10
14.00 Wolontariat cyfrowy – 0.07
14.00 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09
14.30 Kieszeń zwierzeń. Spotkanie z artystami – Klubokawiarnia
14:30 Język angielski dla początkujących – Pracownia artystyczna 1.10
15.00 Gimnastyka geriatryczna – Sala gimnastyczna 0.09
15.00 Międzypokoleniowa grupa dyskusyjna – Sala warsztatowa 1.06
15.30 Język angielski dla początkujących gr. zamknięta- Pracownia artystyczna 1.10
16.00 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09
16.00 Próby orkiestry ODEON – Stołówka
16.30 Język angielski dla początkujących – Pracownia artystyczna 1.10 Zapisy: nr tel. 22 636 70 42
17.00 Gimnastyka indywidualna – Sala gimnastyczna 0.09
19.00 Joga taoistyczna – Sala gimnastyczna 0.09
Piątek 10.06
08.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca– Sala gimnastyczna 0.09
9.00- 12.00 PCWS – zajęcia indywidualne – 0.07
9.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09
10.00 Koło szachowe – Sala warsztatowa 1.06
10.00 Przewodnik dla przyszłych seniorów. Spotkanie z uczniami – Sala plastyczna 1.10
10.30 Gimnastyka ogólnousprawniająca – Sala gimnastyczna 0.09
11.30 Gimnastyka indywidualna – Sala gimnastyczna 0.09
12.00 Zajęcia dla osób z chorobą Parkinsona – Sala gimnastyczna 0.09
13.00 Joga na krzesełkach – Sala warsztatowa 1.06
14.00 Tenis stołowy, gr. zamknięta– Sala gimnastyczna 0.09
14.30 „Zdrowe stopy”. Wykład z cyklu Zdrowo i aktywnie – Klubokawiarnia
14.15 Gimnastyka umysłu gr. zamknięta – Sala warsztatowa 1.06
15.00 Tenis stołowy gr. zamknięta – Sala gimnastyczna 0.09
16.30 Chór POLONIA – Stołówka